هزینه شستشوی نمای ساختمان ، بدون داربست ، نماشویی

هزینه شستشوی نمای ساختمان  را میتوان تاثیر پذیر از چند عامل دانست

به بیان کلی تر هرچه  میزان آسیب دیدگی سطح نمای ساختمان بیشتر باشد هزینه شستشوی نمای ساختمان نیز بیشتر خواهد  و عوامل مهم بر قیمت  عبارت هستند از :

متراژ» متراژ یک پروژه با افزایش آن قیمت واحد کمتر شده ولی بر هزینه کلی افزوده می شود هر چه میزان متراژ پروژه بیشتر باشد  بر قیمت واحد یا همان متربع مربع کاسته و بر کل هزینه تمام شده افزوده خواهد شد.

میزان آسیب دیدگی سطح نما که با حضور مشاورین  و تیم اجرائی  بر آورد هزینه خواهد شد منظور از میزان آلودگی و آسیب دیدگی  به شکستی افتادگی لقی  و فاصله گیری  گفته می شود  و برای برطرف کردن این موارد تیم اجرائی نماشویی زمان و مدت بیشتری را صرف خواهند کرد. میزان کثیفی  وآلودگی بر سطح نما:

میزان کثیفی و جرم و زنگ آب بر روی سطح نمای ساختمان هر چه بیشتر باشد هزینه شستشو نیز بیشتر خواهد شد زیرا ابزار و مواد بیشتری نیز مورد مصرف  قرار خواهد گرفت همچنین  تیم اجرائی نماشویی ساختمان  نیز زمان بیشتری را را برای برطرف کردن آن صرف خحواهند کرد .

 

انواع دستگاه واتر جت : کارواش نما
  • واتر جت آب سرد
  • واتر جت آب گرم
  • واتر جت برقی
  • واتر جت با موتور بنزینی
  • واتر جت ثابت مرکزی

 

شستشو با دستگاه واتر جت : شستن نما بدون داربست بوسیله دسترسی با طناب

واتر جت به دستگاه آب پاش فشار قوی اطلاق می شود که آب شهری را با فشار بسیار بالا به سطح مربوطه پاشش می کند و در نهایت هرگونه جرم و آلودگی را از سطح مورد نظر می زداید .

دستگاه واتر جت ،آب را با فشار 200 تا 300 بار از نازل خارج کرده و جرم و کثیفی را از روی سطح نما و … پاک می نماید .

از دستگاه واتر جت می توان به منظور نماشویی ساختمان،نماشویی برج های مرتفع،نماشویی سنگ ،نماشویی آجر ،نماشویی سطوح سیمانی ،نماشویی سطوح سیلیسی،نماشویی دیوار،شستن کف و …  به شرح ذیل استفاده استفاده کرد :

شستن نما سیمانی ،شستشوی نما آجری ،شستشوی نما کامپوزیت ،شستشوی نما شیشه ای ،شستشوی نما سنگی ،شستشو کلیه سطوح

نماشویی در ارتفاع ،توسط خدمات راپل (کار با طناب بدون داربست) صورت میپذیرد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *