کار در ارتفاع

درباره ما بدانید

 

شرکت ارین ایراتا {ثبت ارین همت شهر} به شماره ثبت 481645 با بیش از 1 دهه تجربه در امور خدمات نمای ساختمان بدون داربست و دارای گواهینامه بین المللی IRATA، ارائه دهنده خدمات کار در ارتفاع ROPE ACCESS دسترسی باطناب از قبیل آب بندی و درز بندی نما،رنگ آمیزی نما و سطوح ، ضد آب سازی با مواد نانو  و شستشوی نمای شیشه ای ، شستشوی نمای آجری ، شستشوی نمای سنگی و رومی،پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، نور پردازی نما،میباشد.
تمامی عوامل اجرایی شرکت آرین ایراتا دارای بیمه حوادث {مسئولیت مدنی} میباشند.وتمامی صدمات و خطرات جانبی در حین انجام کار به عهده شرکت آرین ایراتا میباشد.
همچنین کلیه خدمات ارائه شده توسط شرکت آرین ایراتا دارای ضمانتنامه میباشد.

نرخ بسیار رقابتی

بهترین بخش این است که ما کار با کیفیت بالا با قیمت های بسیار بسیار رقابتی ارائه می دهیم.

برای نقل قول تماس با ما و شما خواهید دید که قیمت ها واقعا مقرون به صرفه است.

ارتباطی صادقانه و قابل اعتماد

برای ما، صداقت تنها سیاست است و ما در تلاش برای تکمیل تمام پروژه ها با صداقت هستیم.

ما یکی از مورد اعتماد ترین شرکت های کار در ارتفاع {راپل} در ایران هستیم.

تجربه

ما برای شما سود به ارمغان می آوریم، هر کدام با بیش از 10 سال تجربه. ما می دانیم دقیقا درخواست شما چیست، و هنگامی که نیازی دارید آن باید انجام شود.

کیفیت برتر

ما با همه شرایط تطیبق پذیر هستیم، ما می توانیم به شما در تصمیم گیری درست کمک کنیم و شما را با یک نتیجه ای که از آن راضی هستید و دوست دارید ترک کنیم.

شرکت آرین ایراتا با بهره گیری از فناوری روز و با در اختیار داشتن تیم طراحی و مهندسی کار آمد و افراد زبده اجرایی، توانایی ارائه خدمات را برای شما دارد.

 

 

برای مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید:

09124652126

09197883009

021-88044865

ارسال پیام در واتس اپ